Setkávání

Setkávat se s vámi naživo nám dává velký smysl, proto rádi využíváme příležitostí účastnit se a spolupracovat na akcích, na kterých se s vámi můžeme pobavit osobně.

Nechybíme na veletrzích pracovních příležitostí a velmi často se účastníme studentských akcí, soutěží, plesů nebo festivalů.

Sledujte náš kalendář akcí a profil @ucime.vas.stavet na Facebooku nebo Instagramu, kde vás včas informujeme o tom, kde se s námi můžete v nejbližší době potkat.

Veletrhy pracovních příležitostí

Veletrhy jsou pro nás příležitostí představit se vám, sdílet s vámi naše novinky a plánované akce, ale také důležitým momentem probrat s vámi možné pracovní příležitosti a plány a očekávání do budoucnosti.

Zaměstnáváme desítky studentů, protože jsme si vědomi, jak důležití pro nás jste. Z vás rostou naše řady odborníků a profíků, kteří pak staví úžasné a zajímavé stavby. Víme, že je důležité vám nabídnout nejen práci, ale i možnost učit se a získávat zkušenosti.

Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu, kde si popovídáme o vašich představách a profesní cestě.

Studentské soutěže, projektové týdny, adaptační kurzy

Podporujeme řadu studentských soutěží, projektových týdnů a adaptačních kurzů. Poskytujeme finanční i materiální podporu nebo dary pro vítěze soutěží. Nejsme však jen pasivními pozorovateli. Do některých akcí se zapojujeme aktivně např. jako členové poroty nebo pro vás připravujeme vlastní program. Už teď se moc těšíme na další akce.

Festivaly a plesy

Studium na vysoké škole zahrnuje mnohem více než jen pouhé hodiny strávené v učebnách. Ke studentskému životu neodmyslitelně patří i kulturní a společenské akce. Podporujeme proto i různé hudební festivaly, plesy a slavnosti, které školy pořádají, a díky tomu jsme vám zase o něco blíž. Kultuře zdar a těšíme se na setkání s vámi.