Stav se na kolečko

Připravili jsme pro vás program, který vám pomůže zorientovat se ve stavebním cyklu od A do Z a může vám ukázat vaši další cestu ve stavebnictví. Co se děje v jednotlivých fázích cyklu uslyšíte od těch nejpovolanějších.

 

Termíny kolečka:

  1. setkání:           úterý 17.10.2023       8:30 – 12:30
  2. setkání:           úterý 14.11.2023        8:30 – 13:00
  3. setkání:           středa 29.11.2023     12:30 – 16:30

 

Pro koho je program určený?

  • pro studenty stavebních fakult – oborově neomezeno

Co můžete od kolečka očekávat?

  • Na prvním setkání se potkáte s kolegy na naší centrále na Palmovce. Představíme vám, na jaké fáze se dělí celý životní cyklus stavby a zaměří se zejména na investorskou a projekční část, která předchází realizaci díla. Zároveň se dozvíte, jaké role je možné v těchto fázích zastávat. Ukážeme vám také, jak se připravují zakázky do soutěže.
  • Při druhém setkání se potkáte s naší výrobní přípravářem/kou, která vás seznámí s hlavními milníky výrobní přípravy a se vším, co tato pozice obnáší. Na konci setkání vás provedeme stavbou.
  • To nejlepší, jsme si pro vás nechali na konec. Podíváte se přímo na stavbu a náš stavbyvedoucí vám představí, co všechno zastávají role mistrů a stavbyvedoucích, a provede vás realizací stavby od zahájení až k předání objednateli. Po prohlídce stavby se následně přesuneme do restaurace, kde zakončíme celý program „kolaudační“ oslavou.

 

Během všech třech setkání bude prostor pro diskuzi a také možnost něco si prakticky vyzkoušet.

 

Podmínky účasti

  • být studentem fakulty stavební
  • program je zcela bez závazků