Studenti sobě

 

První běh soutěže Studenti sobě pod záštitou mzone je úspěšně za cílovou páskou.

 

Soutěž byla realizována na Fakultě stavební ČVUT.

Během zimního semestru 2022/2023 mohl jakýkoli student nebo studentka podat zlepšovák/návrh na zpříjemnění studia na fakultě. Máme radost ze všech projektů, které účastníci do soutěže přihlásili, protože byly různorodé a nápadité.

Studenti a studentky pak mohli svým hlasováním posunout tři projekty do finále. Průběh hlasování, který probíhal na webu mzone v první půlce prosince, byl napínavý. Ze tří projektů, které získaly od studentů nejvíce hlasů, pak zástupci ČVUT a Metrostavu společně vybrali vítěze.

Zvítězil projekt „mikrovlnky“, který navrhly dvě studentky s cílem rozšířit možnosti ohřevu jídla na půdě fakulty, tedy vybavit společné prostory fakulty mikrovlnkami.

Slavností vyhlášení vítězného projektu proběhlo na fakultě 14.12.2022 za účasti vedení fakulty a personálního ředitele Metrostavu.

 

 

Nákup a instalace nových mikrovlnek proběhla začátkem roku 2023.

Autorky vítězného projektu si samy vytvořily návrhy na realizaci. Nové jídelní koutky vypadají skvěle a doufáme, že budou studentům na fakultě dobře sloužit. Přejeme všem dobrou chuť. 😊

 

 

Obecné informace o soutěži:

Studenti sobě je soutěž určená pro vás, studenty stavebních fakult, v rámci níž máte možnost jako jednotlivci nebo v partě studentů, přihlásit své nápady do soutěže o nejlepší vychytávku, která vám zpříjemní studium. Můžete zároveň v soutěži hlasovat a ovlivnit tak výběr vítězného projektu.

Metrostav tento vítězný nápad finančně podpoří částkou 50.000Kč.

Další kolo soutěže již připravujeme.