Studenti sobě

 

První běh soutěže Studenti sobě pod záštitou mzone je úspěšně za cílovou páskou.

 

Zvítězil projekt „mikrovlnky“, který navrhly dvě studentky s cílem rozšířit možnosti ohřevu jídla na půdě fakulty, tedy vybavit společné prostory fakulty mikrovlnkami.

 

Během zimního semestru 2022/2023 mohl jakýkoli student nebo studentka podat zlepšovák/návrh na zpříjemnění studia na fakultě. Máme radost ze všech projektů, které účastníci do soutěže přihlásili, protože byly různorodé a nápadité. Studenti a studentky pak mohli svým hlasováním posunout tři projekty do finále. Průběh hlasování, který probíhal na webu mzone v první půlce prosince, byl napínavý. Ze tří projektů, které získaly od studentů nejvíce hlasů, pak zástupci ČVUT a Metrostavu společně vybrali vítěze. Slavností vyhlášení vítězného projektu proběhlo na fakultě 14.12.2022 za účasti vedení fakulty a personálního ředitele Metrostavu.

 

V průběhu letního semestru se tedy mohou studenti těšit na několik nových mikrovlnek v prostorách fakulty stavební. Realizaci koutků pro ohřev jídla zafinancuje Metrostav částkou ve výši 50 000 Kč.

 

O realizaci vítězného projektu na fakultě vás budeme informovat zde a také na našem profilu na Facebooku a Instagramu.

 

 

Informace o soutěži:

Studenti sobě je soutěž určená pro vás, studenty stavebních fakult, v rámci níž máte možnost jako jednotlivci nebo v partě studentů, přihlásit své nápady do soutěže o nejlepší vychytávku, která vám zpříjemní studium. Můžete zároveň v soutěži hlasovat a ovlivnit tak výběr vítězného projektu.

Metrostav tento vítězný nápad finančně podpoří částkou 50.000Kč.