Veletrh iKariéra na FSv ČVUT v Praze

FSv ČVUT v Praze

Přijďte se s námi pobavit o možnostech pracovního uplatnění pro vás. Najdete nás tradičně v našem stánku a ve stavební buňce před fakultou, kde pro vás budeme mít připravenou kávu i nějakou radu. Těšíme se na vás.

Týden oceli, dřeva a skla na ČVUT v Praze

ČVUT v Praze

I letos se s námi budete mít možnost setkat  v rámci Týdne oceli, dřeva a skla na ČVUT v Praze. Přijďte si popovídat s našimi oceláři 12.3.2024, v rámci Technického dne. Najdete nás v našem stánku od 9:00 do 17:00, v atriu Fakulty stavební. Těšíme se na vás.

Vyhlášení soutěže Studenti sobě

Vyhlášení soutěže Studenti sobě proběhne 8.4. v atriu Fakulty stavební ČVUT. Výhercům bude předána cena ve 12:00 hod. Přijďte podpořit své spolužáky.

Budeme na Míchačce!

Fakulta stavební VŠB TUO

Všichni účastníci soutěže, už se na vás moc těšíme. Jsme rádi, že můžeme být opět u této skvělé již tradiční akce, kterou pořádá Studentská komora Akademického senátu. V soutěži se mezi sebou utkají čtyřčlenné týmy studentů, či studentů a pedagogů, kteří prezentují svou studijní specializaci. Nad celou akcí bdí skvělá porota a spravedlivě uděluje body

Technický čtvrtek na ČVUT – Výstavba mostu Červená

Čítárna Fakulty stavební ČVUT (atrium)

Chystáme pro vás další přednášku na Technickém čtvrtku pořádaném na ČVUT v Praze. Tentokrát náš kolega Ing. Petr Sýkora představí rekonstrukci mostu Červená, který spojuje břehy přehrady Orlík.

Týden betonu – ČVUT

Týden betonu, který pořádá katedra technologií na Fakultě stavební na ČVUT. Letos jsme opět součástí. V rámci partnerství akci podporujeme materiálem na betonáž, připravujeme pro studenty odbornou přednášku v Kantorcoffe a možnost exkurze na právě probíhající výstavbu bytových domů v Hloubětíně.