Openair STRAHOV

Strahov

Jsme rádi, že můžeme podpořit a být součástí legendárního festivalu na strahovských kolejích.

Hod cihlou – Ostrava

Fakulta stavební VŠB TUO

Zveme všechny studenty VŠB TUO na náš stánek, u kterého se s vámi rádi potkáme v rámci akce Hod cihlou, která se uskuteční 24.10.2023 ve vestibulu H. Na stánku budeme od 10 hodin. Můžete se s námi pobavit o pracovních příležitostech v Metrostavu nebo zasoutěžit v Kufru, naší poznávačce záhadných stavebních předmětů. Budeme se na vás moc těšit.

Technický čtvrtek na ČVUT – Obchodní dům Máj

ČVUT v Praze (čítárna)

Zveme vás na přednášku našeho kolegy Pavla Kalouše, který vede projekt stavebních úprav, změny funkčního využití a přístavby objektu Obchodního domu Máj na Národní třídě v Praze. Přijďte si poslechnout zajímavosti z realizace. Akce tradičně proběhne v čítárně Fakulty stavební na ČVUT.

Jsou lepší holiny nebo teplý kancl?

FAST VUT Brno, místnost M.zone (přízemí budovy C)

Studenty Fakulty stavební na VUT v Brně zveme na diskuzi s našimi kolegy, kteří vám představí širokou škálu stavebních profesí a jejich zodpovědností. Nemusí být totiž každý stavař projektantem nebo stavbyvedoucím. Hosty budou: Ing. Ondřej Kučera – vedoucí projektu, absolvent VUT v Brně, obor Realizace staveb a Ing. Jiří Husárik – ředitel provozu JETE, absolvent

Zveme vás na exkurzi rekonstrukce OD Máj

Národní třída v Praze

Zváni jsou všichni studenti stavebních fakult. Počet míst je omezený, doporučujeme tedy zajistit si svou účast včas. MÁM ZÁJEM

Sběr přihlášek do soutěže Studenti sobě

FSv ČVUT Praha a FAST VUT Brno

Soutěž o nejlepší vychytávku pro vaši fakultu je opět tady a vy tak máte příležitost zpříjemnit si studium na vaší fakultě. Své nápady můžete přihlašovat do soutěže ať už jako jednotlivci, nebo v partě studentů, a to od 20.12.2023 do 12.2.2024 zde.

FAST JOBS DAYS na VUT v Brně

VUT v Brně

Přijďte na veletrh pracovních příležitostí na VUT v Brně a pobavte se s námi o možnostech pracovního uplatnění u nás. Máme pro vás připravené nabídky spolupráce i odborných praxí. Najdete nás v našem stánku i v místnosti M.ZONE, kde pro vás budeme mít kávu i nějakou radu. Těšíme se na vás.